Referencje klientów

13.

Opinia z portalu znanylekarz.pl wystawiona przez Magdalenę

29.06.2017

Podobno nic nie dzieję się przypadkiem i faktycznie, na pewno to nie był przypadek, że trafiłam właśnie na Panią Aleksandrę.

Psychoterapeuta, który jest inteligentny, mądry życiowo a przy tym jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem to skarb. Tym większy, jeśli umie odpowiednio wesprzeć w znalezieniu swojej drogi i odbudować poczucie wartości. Taką właśnie psychoterapeutką jest Pani Aleksandra.

Weszłam na pierwszą psychoterapię pogubiona w dość trudnej sytuacji życiowej, po wspólnej pracy wyszłam jako osoba, która po prostu lubi siebie, wie jak odnaleźć spokój i co jest w życiu ważne. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Aleksandrę 🙂

Bardzo polecam !!!!

12.

Opinia z portalu znanylekarz.pl wystawiona przez Marka

20.06.2017

Serdecznie polecam Panią Aleksandrę. Pomogła mi w procesie składania miliona porozrzucanych wątków mojego życia, zrzucania ciągłego poczucia winy i odnajdywania złości, dzięki czemu lepiej się rozumiem i mam do siebie większe zaufanie.

Ciepła, empatyczna osoba. Profesjonalna terapeutka.

11. 

Opinia z portalu znanylekarz.pl wystawiona przez aga.bojar

28.02.2017

Pani Ola jest bardzo ciepłą, serdeczną osobą, wrażliwą na drugiego człowieka. Posiada ogromne doświadczenie i cechuje ją pełny profesjonalizm w tym co robi. Krok po kroku pomogła mi odkryć siebie i poukładać pewne sprawy jeszcze z przeszłości. Pokazała mi, że kochać siebie nie jest niczym złym.

10.

Opinia z portalu znanylekarz.pl od  Marii 

26.07.2016

Pani Ola jest profesjonalną, ale też bardzo ciepłą i „ludzką” osobą. Jest bardzo uważną słuchaczką (tak, nie każdy terapeuta potrafi słuchać…), z mojego chaotycznego słowotoku potrafiła wyłapywać najistotniejsze wątki i uczyć mnie jak je „ugryźć”. Zwróciła mi uwagę na rzeczy, o których teoretycznie wiedziałam, ale nie rozumiałam ich wagi, a tym bardziej tego, jak sobie z nimi poradzić. Przepracowała ze mną krok po kroku wszystkie moje trudności (zgłosiłam się do niej jako DDA, de facto jednak pani Ola rozłożyła mnie na czynniki pierwsze i posprzątałyśmy razem we mnie wszystko, co się dało). Bardzo ważne jest dla mnie to, że pozwoliła mi dochodzić do ostatecznych wniosków samodzielnie; nie wyręczała mnie, tylko wspierała. Po skończonej terapii czuję się jakby poukładana na nowo, lepiej rozumiem siebie i wiem, że mogę nareszcie sama na sobie polegać. Pani Ola wypuściła mnie w świat, a ja czuję, że dam sobie radę – to wspaniałe, nowe uczucie. Przy tym wszystkim, pani Ola jest po prostu miłą, fajną osobą – tak piękną w środku, jak na zewnątrz – spotkania z nią były po prostu przyjemne, krzepiące. Dziękuję za wszystko, będę trochę tęsknić;-), polecam z całego serca.

9.

Opinia wystawiona przez Roberta

29.08.2016 

Pani Olu,
dziękuję serdecznie za wyciągnięcie do mnie pomocnej dłoni w bardzo trudnym momencie życia. Do tej pory mam przed oczami sytuacje, w które mnie Pani „wprowadziła” i często wracam myślami do naszych rozmów oraz wniosków, które dzięki nim wyciągałem. Dzięki temu widzę, że świat się nie zawalił, że mogę cieszyć się nawet drobnymi sprawami i czasem spędzanym z rodziną, z dziećmi (!). Zauważam siebie w lustrze i czuję, że na coś mnie jeszcze w tym życiu stać.
Dziękuję Pani serdecznie i pozdrawiam.

Robert

8.

Opinia z portalu znanylekarz.pl od Marleny

20.07.2016

To wspaniałe uczucie móc spotkać na swojej drodze osoby – drogowskazy. Poznałam Panią Aleksandrę w bardzo trudnym okresie swojego życia – choroba nowotworowa, rozwód, niespełnienie w zawodzie. Czułam się osobą nie posiadającą żadnych walorów, widziałam świat jednowymiarowo. Już wcześniej szukałam pomocy u specjalistów, trenerów rozwoju osobistego, którzy próbowali mi powiedzieć jak żyć. Teoretycznie wiedziałam, że mają rację, jednak nie potrafiłam tego wcielić w życie. Udało się to dopiero p. Aleksandrze Urbaszek, która nie potrzebowała wielu słów, aby zasiać morze pytań w mojej głowie. Po każdym spotkaniu czułam, jakbym poznawała siebie na nowo. Pani Aleksandra umie bardzo uważnie słuchać i jak wytrawny znawca psychiki ludzkiej – natychmiast postawi odpowiedni drogowskaz. Efektem naszej pracy jest mój fantastyczny stan ducha i świadomość, że nie ma rzeczy niemożliwych – polubiłam siebie i kocham ten stan. Polecam panią Aleksandrę z całego serca! Jest młoda, piękna, dobra, empatyczna i co najważniejsze – bardzo profesjonalna!

 

7.

Opinia z portalu znanylekarz.pl od Marty

18.07.2016

Trafiłam na terapię do Pani Psycholog z rozpoznaniem zaburzeń afektywnych dwubiegunowych, będąc w trakcie farmakoterapii Znajdowałam się na życiowym rozstaju i miałam bardzo niską samoocenę. Pomimo tak młodego wieku Pani Ola wykazała się niesamowitym doświadczeniem zawodowym i ogromną intuicją w podejściu do pacjenta. Dzięki Niej zaczęłam stawiać nowe kroki, aby powoli iść naprzód i bez obaw patrzeć w przyszłość. Z przyjemnością mogę polecić ją innym 🙂

6.

4.07.2016 Irena Ś.

Z Panią Aleksandrą spędziłam wiele godzin. Początek to moje morze łez i żal do całego świata oraz pustka i totalny dół.Strach i niechęć do wszystkiego. Dzięki Niej zobaczyłam samą siebie. Wskazała drogę, na której to ja jestem ważna, a nie mój towarzysz RAK. Tak cierpliwie słuchała o bólu, cierpieniu i strachu. Nie dawała prostej recepty. Naprowadzała abym to ja sama znalazła skuteczne lekarstwo. Wskazała ścieżki, którymi warto podążać i te które nie warte są naszej uwagi. Aż trudno uwierzyć jak mało sami siebie znamy. Była pierwszą osobą przed którą mogłam się „otworzyć”. Dzięki Pani Oli wiem, że JA TEZ JESTEM WAŻNA. Potrafię powiedzieć NIE. Chce mi się żyć i robić wszystko aby byt na tym pięknym świecie trwał. W tak trudnych momentach choroby – gdzie niestety zawsze jesteśmy sami mimo wsparcia kochających bliskich- zawsze miała dla mnie czas aby dać motyw i siłę do dalszych zmagań. Jest piękną osobą zewnętrznie i jeszcze mam piękniejsze serducho. Pani Aleksandro dziękuję. Zawdzięczam Pani tak wiele, czego nie da się wyrazić żadnymi słowami. Dzięki Pani nie poddaję się, zwalczam swoje słabości, które dzięki Pani dostrzegłam, bo chcę żyć i cieszyć się każdą chwilą. Dziękuję.

Irena Ś.

5.

14.04.2015 Malwina

Processed with MOLDIV

4.

9.12.2015  Agnieszka K.

„To był ciężki okres w moim życiu, rak który po rocznej walce zabrał moją ukochaną mamę, moja choroba nowotworowa z którą wygrałam ale w to nie wierzyłam. Miałam ataki lęku, urojone przerzuty do innych części ciała, zero wsparcia ze strony bliskich…. Przez kilka miesięcy myślałam, że sobie poradzę ale było tylko coraz gorzej….. i wtedy zgłosiłam się do jednego specjalisty gdzie terapia była w formie monologu, potem kolejny specjalista dla którego było najważniejsze, żeby wszystko zanotować. Zrezygnowana i pełna obaw oraz wyczerpana swoim zdrowiem psychicznym trafiłam do Pani Aleksandry do której chodzę już ponad rok. Dopiero wtedy zobaczyłam jak powinna wyglądać terapia, Pani Aleksandra potrafi jak nikt inny słuchać, nie mówi co masz robić tylko naprowadza Cię na właściwy trop. To dzięki niej potrafię się znowu uśmiechać i cieszyć życiem a co najważniejsze potrafię na głos powiedzieć „Jestem zdrowa”!!!!!!!!!!
Pani Aleksandro jeszcze raz pragnę Pani za wszystko podziękować.
Dziękuję!!!!!!!!!!”

Agnieszka K.

3.

Opinia Pani Anny

13.07.2015 

Pani Aleksandro dziękuję pomogła mi Pani w trudnych chwilach mojego życia pomogła mi Pani zrozumieć Siebie, Moje lęki i ujarzmić/wyciszyć/oswoić/akceptować strach jaki towarzyszy podczas choroby nowotworowej.
Zdecydowanie polecam w trudnych momentach życia (i nie tylko) skorzystanie z pomocy specjalisty, aby zrozumieć co się dzieje w nas samych w środku, dlaczego reagujemy tak, a nie inaczej.
Taka osoba jak Pani Ola zmienia postrzeganie zawodu psychoterapeuty w Polsce. Na pewno nie powie Ci co masz robić, ani co czuć, ale naprowadzi Cię na właściwy tor myślenia. Otworzy Ci oczy na coś co jest dla Ciebie ważne, czego może już nie zauważasz. Dialog który się toczy miedzy Panią Olą, a jej pacjentem skłania do przemyśleń i chęci pracy nad sobą.
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani Aleksandro SUPER tak trzymać. :)
Zdecydowanie polecam terapię z Panią Olą i z niecierpliwością czekam na nowe wpisy na blogu 😀 Pozdrawiam

Anna P.

2.

Opinia wystawiona przez Daniela

12.03.2014

„Przez prawie te dwa lata nauczyla mnie pani bardzo duzo , inne ogladu na swiat.. Fajnie ze spotyka sie jeszcze takich aniolow na swojej drodze zycia jak pani czy inni lekarze.. Dzieki Pani nie tracilem wiary ze bede zyl .. Po szpiatalu musialem zaczac ciezko pracowac jakos mi wychodzi w moim nowym zyciu…. Mam raz z gorki raz pod gorke ale jest dobrze:)  Ciesze sie ze Pani tam jest podnosi pani ludzi z roznych klopotow:)  Pomimo tak dlugiego czasu ja duzo pamietam, o czym rozmawialismy:) Dziekuje za wszystko , za to ze pani jest 🙂

Dostałem dużo dobra które muszę też dawać.. Spotkałem na swojej drodze dobre anioły które mnie nauczyły żyć. Staram się być dobrym człowiekiem, może nie zawsze to mi wychodzi:):) Pani Olu często wspominam znajomym ile w moim ciężkim okresie życia mi pani pomogła . Jestem zdzwiony ze tak młoda osoba jak Pani ma w sobie tyle mądrości , zrozumienia, współczucia dla wszystkich..Zapewne nie jedna osoba pani dziękowała za pomoc:) wspaniałe serce 🙂 Powinna Pani napisać jakąś mądrą książkę o pracy na oddziale 🙂 ”

Daniel P.

1.

Kasia

zdjęcie (3)

0 myśli w temacie “Referencje klientów

 1. Ania pisze:

  Pani Aleksandro dziękuję pomogła mi Pani w trudnych chwilach mojego życia pomogła mi Pani zrozumieć Siebie, Moje lęki i ujarzmić/wyciszyć/oswoić/akceptować strach jaki towarzyszy podczas choroby nowotworowej.
  Zdecydowanie polecam w trudnych momentach życia (i nie tylko) skorzystanie z pomocy specjalisty, aby zrozumieć co się dzieje w nas samych w środku, dlaczego reagujemy tak, a nie inaczej.
  Taka osoba jak Pani Ola zmienia postrzeganie zawodu psychoterapeuty w Polsce. Napewno nie powie Ci co masz robić, ani co czuć, ale naprowadzi Cię na właściwy tor myślenia. Otworzy Ci oczy na coś co jest dla Ciebie ważne, czego może już nie zauważasz. Dialog który się toczy miedzy Panią Olą, a jej pacjentem skłania do przemyśleń i chęci pracy nad sobą.
  Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani Aleksandro SUPER tak trzymać. 🙂
  Zdecydowanie polecam terapię z Panią Olą i z niecierpliwością czekam na nowe wpisy na blogu 😀 Pozdrawiam

  Polubienie

 2. Agnieszka K. pisze:

  To był ciężki okres w moim życiu, rak który po rocznej walce zabrał moją ukochaną mamę, moja choroba nowotworowa z którą wygrałam ale w to nie wierzyłam. Miałam ataki lęku, urojone przerzuty do innych części ciała, zero wsparcia ze strony bliskich…. Przez kilka miesięcy myślałam, że sobie poradzę ale było tylko coraz gorzej….. i wtedy zgłosiłam się do jednego specjalisty gdzie terapia była w formie monologu, potem kolejny specjalista dla którego było najważniejsze, żeby wszystko zanotować. Zrezygnowana i pełna obaw oraz wyczerpana swoim zdrowiem psychicznym trafiłam do Pani Aleksandry do której chodzę już ponad rok. Dopiero wtedy zobaczyłam jak powinna wyglądać terapia, Pani Aleksandra potrafi jak nikt inny słuchać, nie mówi co masz robić tylko naprowadza Cię na właściwy trop. To dzięki niej potrafię się znowu uśmiechać i cieszyć życiem a co najważniejsze potrafię na głos powiedzieć „Jestem zdrowa”!!!!!!!!!!
  Pani Aleksandro jeszcze raz pragnę Pani za wszystko podziękować.
  Dziękuję!!!!!!!!!!
  Agnieszka K.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.