O mnie

Aleksandra Urbaszek

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychoonkolog

     1395237530-ola

 

Absolwentka:

  • Ÿ5- letnich studiów z Psychologii Klinicznej
  • 4- letnich studiów podyplomowych z zakresu Psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP, akredytowanego przez PolskieTowarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
  • ŸStudiów Podyplomowych z zakresu Psychoonkologii
  • ŸLicznych szkoleń, w tym:

-„Terapia Par“ w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP

-„Integratywna Psychoterapia Depresji” w Polskim Instytucie Psychoterapii Inegratywnej w Krakowie

-„Terapia poznawczo-behawioralna w chorobach somatycznych i psychosomatycznych”w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie.

Powyższą listę sukcesywnie poszerzam 🙂

 

Doświadczenie:

  • ŸOd kilku lat pracuję jako psycholog, psychoonkolog, psychoterapeuta- obecnie w Centrum Onkologii w Warszawie, w przeszłości również w Klinice Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Współpracuję z pacjentami onkologicznymi, hematologicznymi, oraz z ich rodzinami, na wszystkich etapach choroby.
  •  Prowadzę własny gabinet, gdzie jako Psychoterapeuta pracuję z klientami zgłaszającymi różne trudności życiowe, prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego
  •  ŸSwoje doświadczenie zawodowe zdobywałam także współpracując z fundacjami: „Wspólna Droga“ United Way Polska; Wemenders oraz Fundacją Dobrze Że Jesteś, gdzie zajmowałam się prowadzeniem warsztatów, szkoleń, a także indywidualnych konsultacji psychologicznych.

Dzięki kształceniu z zakresu Psychoterapii Integratywnej moja praca charakteryzuje się indywidulanym podejściem i możliwością dostosowania odpowiedniej interwencji psychoterapeutycznej wobec różnorakich trudności życiowych.

Znaczący wpływ na mój rozwój jako psychoterapeuty, ale też człowieka, ma Irvin D. Yalom, którego sposób pracy jak i niesamowita lekkość pisania o niej, budzi mój podziw i motywuje do doskonalenia mojego warsztatu.

Również każdy mój pacjent, każdy klient wnosi nową jakość, przyczynia się do niezbędnych zmian we mnie samej i mojej pracy.

Mój cel:

Pomagam swoim klientom w odnajdowaniu i lepszym rozumieniu przyczyn nękających ich problemów, a także w budowaniu ich wewnętrznego poczucia bezpieczeństwa i przywracaniu harmonii w ich życiu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.