Leczenie stresu pourazowego i traumy

 

ana-petrovic-1Jest mi miło poinformować Was o tym, że Centrum Psychorozwoju  rozwija się 🙂 Od grudnia dostępna jest , między innymi, psychoterapia, która ma za zadanie pomagać osobom, które doświadczają syndromu stresu pourazowego lub przeżyły traumę, która utrudnia im ich codzienne funkcjonowanie. Dzięki nawiązaniu współpracy z psychoterapeutką Aną Petrović-Chojnacką (na zdjęciu), nasze możliwości zdecydowanie się zwiększyły- od grudnia nasz grafik jest w stanie pomieścić większą liczbę klientów, którzy chcieliby zasięgnąć porady psychologicznej, czy też rozpocząć psychoterapię. Zwiększył się również zakres, w jakim możemy Wam pomagać. Ana Petrović-Chojnacka jest terapeutką pracującą w nurcie psychoanalitycznym, posiada bogate doświadczenie związane z leczeniem zaburzeń stresu pourazowego, ale nie tylko- pracuje także z osobami doświadczających różnych trudności.

Więcej informacji o tym, w jakich sytuacjach możemy Wam pomóc, znajdziecie na mojej stronie: http://www.aleksandraurbaszek.pl  w zakładce  „PSYCHOTERAPIA”

Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia psychologicznego lub rozpoczęciem psychoterapii w Centrum Psychorozwoju, serdecznie zapraszam do kontaktu  pod nr 533 888 377 lub zapisów przez e-mail : psychoterapia.urbaszek@gmail.com 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.